26 жовтня 2017 року в Ічнянському районі були проведені тренування «Дії органів управління та сил цивільного захисту з евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації на вибухонебезпечних об’єктах Збройних сил України»

На території Ічнянського району розташована в/ч А 1479, яка входить у перелік вибухонебезпечних об’єктах Збройних сил України.

Проведено практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення громадської безпеки і порядку в евакуйованому населеному пункті Ічня, перевірку готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження внаслідок виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А1479, а також життєзабезпечення евакуйованого населення.

У навчальних заходах взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади у Чернігівської області та їх структурних підрозділів в Ічнянському та Прилуцькому районах, комісія з питань евакуації облдержадміністрації та Ічнянської райдержадміністрації, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, Управління ДСНС України в області та його структурні підрозділи, структурні підрозділи Ічнянської, Прилуцької райдержадміністрацій та Ічнянської міської ради, а також керівники окремих територіальних громад Ічнянського району.

Медичну галузь представляли заступник начальника управління охорони здоров’я Пулін Володимир Олексійович, директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Даниленко Ігор Валентинович, головні лікарі КЛПЗ «Ічнянська ЦРЛ» Івасюк Д. В. та КЗОЗ «Ічнянський ЦПСМД» Денисенко О. М.

Перед початком тренування у смт Дружба Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін та голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч провели спільний брифінг.

Учасники тренування ознайомилися з основними показниками плануючих документів та алгоритмом дій органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ області у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А1479, а також з практичним етапом тренування із залученням населення Ічнянського району до відпрацювання заходів щодо оповіщення, евакуації та забезпечення публічної безпеки і порядку в евакуйованих населених пунктах.

Після ознайомлення з роботою приймального пункту евакуації на базі Парафіївського будинку культури , очільники Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін та обласної державної адміністрації Валерій Куліч підвели підсумки тренувань.