Напередодні професійного свята Дня медичного працівника приймали вітання медики КЛПЗ «Ічнянська ЦРЛ» та КЗОЗ «Ічнянський ЦПМСД» від керівництва району в.о. голови районної державної адміністрації Рябчун В. М., голови районної ради Герасименка Г. В., заступника міського голови Кутової Т. М., головних лікарів Івасюка Д. В. та Денисенко О. М., голови ГО «Народна рада Ічнянщини» Віталія Чешка.

Відзначили грамотами і грошовими преміями співробітників, які за підсумками року зарекомендували себе висококваліфікованими професіоналами.

Заклади отримали подарунки від помічників народних депутатів Валерія Давиденка та Юлії Тимошенко.

Професія медика одна з найшляхетніших професій. Медики як ангели в білих халатах. І тіло, і душу вилікують. У цьому жертовному, щоденному служінні часто не мають права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Іноді робота буває нервова, втома накриває з головоюВ наш час віддати своє життя медицині це, мабуть, невиліковна хвороба.

І сьогодні хочеться від усього серця подякувати лікарям, медсестрам, молодшим медичним сестрам за радість здоров’я і диво життя!!!