ВРЯТУЙ ЖИТТЯ

Донорство в усі часи вважалося справою почесною і благородною.

Адже кров здатна повернути людині найдорожче – життя.

Сьогодні без переливання цієї цілющої рідини не може існувати ні одна галузь медицини, ні виробництво сучасних лікарських препаратів.
Доля багатьох людей, зокрема наших воїнів-захиснків, часто залежить від цих поки що незамінних ліків, джерелом яких є донор – людина, яка дарує кров.

Бути донором не тільки почесно, а й корисно. Вас безкоштовно обстежать на вміст гемоглобіну в крові, в обласній лабораторії на збудників венеричних хвороб, гепатитів А,В,С, вірусу СНДу, а ще кровоздача допомагає оновленню клітин крові, що для організму дуже корисно.
У багатьох країнах світу донорство безкоштовне. Так було донедавна і в нашій державі. Але останнім часом почуття свідомості у громадян зникає, а разом з ним і безкоштовне донорство.

Хотілося б назвати жителів Ічнянщини, котрі свідомо через кожні два місяці віддають свою кров без грошової винагороди. Це водій швидкої допомоги Андрій Голуб, диспетчер РЕМу Андрій Клименко, старший слідчий Ічнянського відділення поліції Сергій Бєлан, директор дитячого садочка з Монастирища Любов Штанько, жителька с. Івангород Світлана Скоробагатько, ічнянка Олена Дирда та інші.

Сердечна подяка і низький уклін Вам, чия кров рятує життя, повертає щастя і радість людям.

Ніхто із нас не застрахований від хвороби чи скальпеля хірурга.

Враховуючи складе становище в лікувальних закладах, в тому числі і в госпіталях, через відсутність необхідної кількості донорської крові та її компонентів закликаємо усіх, кому притаманні чуйність і милосердя, виявити високу свідомість, щедрість душі – взяти участь у донорському русі.

Звертаємося до керівників підприємств, організацій, комерційних структур з проханням заохотити своїх працівників, щоб вони виявили бажання поділитися своєю кров’ю з тим, хто її конче потребує.

З 10.06.2019 по 13.06.2019 року з 08 години ранку наш кабінет переливання крові чекає на Вас, люди добрової волі, прийдіть і здайте свою кров, врятуйте життя хворим і воїнам АТО.
При собі мати паспорт і не вживати їжі.